03.09.2024.

Aicinām darbā galveno speciālistu (juridiskā analīze un pakalpojumi; profesijas kods: 3411 02).

Amatam ir noteikts valsts amatpersonas statuss.

Darba vieta: Rīga, Grīvas iela 28.

Darba pienākumi:

• izstrādāt juridisko dokumentāciju (iekšējie normatīvie akti, līgumi, iepirkumu dokumentācija, atbildes uz sūdzībām u.c.) un veikt juridisko analīzi
  • darbs ar skolas izglītojamo likumisko pārstāvju līdzfinansējuma iemaksām (datu ievade informāciju Izglītības pakalpojumu uzskaites modulī (IPUM), rēķinu izrakstīšana, rīkojumi)
  • darbs ar elektroniskajām sistēmām ELISS, EIS, IPUM
  • citi pienākumi atbilstoši amata aprakstam

Prasības kandidātiem:

• juridiskā izglītība
  • darba pieredze
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām
  • gatavība papildināt darbam nepieciešamās zināšanas semināros un kursos
  • labas komunikācijas un organizatoriskās prasmes
  • labas valsts valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:

• stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, algas likme: 1600.00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas
  • darba laiks: pilnas slodzes darbs uz nenoteiktu laiku
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas un personīgo izaugsmi
  • pēc pārbaudes laika – veselības apdrošināšanas polise

Iesniedzamā informācija:

Pieteikties var līdz š.g. 15. septembrim, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz rrsk@riga.lv, tālr.67473810.

Uz pārrunām tiks aicināti pretendenti, kuri atbildīs noteiktajām prasībām.

Par rezultātiem tiks informēti tikai tie pretendenti, kuri būs ieradušies uz pārrunām.

Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas valstspilsētas pašvaldība (Rīgas Riteņbraukšanas skola). Adrese: Rātslaukums 1, Rīga, LV-1539; elektroniskā pasta adrese: riga@riga.lv. Personāla atlases nolūks ir noteikt atbilstīgāko no pretendentiem, ar kuru pašvaldība var nodibināt darba tiesiskās attiecības. Plašāka informācija par pretendenta personas datu apstrādi pieejama Noteikumos par personāla atlases privātuma politiku (saite)